Naujienos

Pasiūlymas dėl BAB Ūkio bankui priklausančio turto vertinimo

 

BAB Ūkio bankas (toliau – Bankas) kviečia dalyvauti Bankui priklausančio turto vertinimo paslaugos pirkime pateikiant sutikimą dalyvauti turto ir verslo vertinimo paslaugas teikiančių tiekėjų grupėje (toliau – Tiekėjų grupė).

Sutikimus būti įtrauktiems į Tiekėjų grupę prašome pateikti iki 2014-09-22 registruotu laišku, adresu Laisvės al. 80/Maironio g. 26, 44249 Kaunas.

Be kitos informacijos sutikime būtinai turi būti nurodyta vertinimo paslaugų įkainiai pagal turto grupes, darbų atlikimo terminai, veiklos teritorija ir kita svarbi informacija bei pateikta civilinės atsakomybės draudimo kopija.

Sutikimą teikiantis asmuo privalo raštu:

  1. Patvirtinti, kad neturi interesų konflikto su Banku, t.y. (i) neatstovauja Banką kontroliavusio akcininko ar akcininkų grupės, kurių tiesiogiai ir netiesiogiai valdomų akcijų dalis sudarė daugiau kaip 5 proc. Banko įstatinio kapitalo ir/ar su juo (jais) susijusių asmenų interesams; (ii) nėra susiję giminystės ar svainystės ryšiais su Banką kontroliavusio akcininko ar akcininkų grupės, kurių tiesiogiai ir netiesiogiai valdomų akcijų dalis sudarė daugiau kaip 5 proc. Banko įstatinio kapitalo; (iii) neatstovavo Banko interesams iki Banko bankroto bylos iškėlimo 12 (dvylikos) mėnesių laikotarpyje; (iv) nėra tiek tiesiogiai, tiek netiesiogiai, kontroliuojami (kontrolė suprantama taip, kaip ją apibrėžia Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymas) asmenų (fizinių ar juridinių), susijusių su Banką kontroliavusio akcininko ar akcininkų grupės, kurių tiesiogiai ir netiesiogiai valdomų akcijų dalis sudarė daugiau kaip 5 proc. Banko įstatinio kapitalo; (v) pagal taikomų teisės aktų ar profesinės etikos kodeksų nuostatas nelaikomi turinčiais interesų konfliktą. Jei sutikimą teikiantis asmuo kartu yra ir Banko kreditorius Banko bankroto byloje ar jų atstovai, turi būti pateiktas sutikimą teikiančio asmens nešališkumo patvirtinimas, nurodant, kokios techninės ir organizacinės priemonės yra įdiegtos siekiant išvengti galimo intereso konflikto.
  2. Įsipareigoti neatskleisti pirkimų eigoje gautos informacijos tretiesiems asmenims be raštiško Banko sutikimo.

Dėl tolimesnio bendradarbiavimo bus informuoti tik pasirinkti turto ir verslo vertinimo paslaugas teikiantys tiekėjai.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el.pašto adresu – Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Atgal