Pranešimai kreditoriams

Dėl atsiskaitymo su antrosios eilės kreditoriumi

 

 

Gerbiamas Ūkio banko Kreditoriau,

2014 09 17 d. reg. nr.02-02-1762/1

Informuojame, kad Kauno apygardos teismas 2014 m. rugsėjo 16 d. nutartimi civilinėje byloje Nr. B2-745-254/2014 leido BAB Ūkio bankui iš dalies atsiskaityti su antrosios eilės kreditoriumi - Valstybės įmone „Indėlių ir investicijų draudimas“. Įsiteisėjus šiai teismo nutarčiai, BAB Ūkio bankas per tris darbo dienas išmokės antrosios eilės kreditoriui 9 005 500,00 (devynių milijonų penkių tūkstančių penkių šimtų) Lt sumą, kuri buvo gauta perleidus banko turėtas reikalavimo teises į Heart of Midlothian Plc.

Visas šio pranešimo pateikimo metu esantis, Kauno apygardos teismo patvirtintas valstybės įmonės „Indėlių ir investicijų draudimas“ finansinis reikalavimas į BAB Ūkio banką sudaro 929 014 408,83 Lt. (devyni šimtai dvidešimt devyni milijonai keturiolika tūkstančių keturi šimtai aštuoni Lt., 83 cnt.).

Pranešame, kad dėl nurodomos Kauno apygardos teismo nutarties Jums, kaip banko Kreditoriui, jokių papildomų veiksmų atlikti nereikia. Jei pageidautumėte skųsti Kauno apygardos teismo nutartį dėl dalinio atsiskaitymo su antrosios eilės kreditoriumi tvarkos, atskirąjį skundą dėl šios nutarties reikėtų teikti per 7 dienas nuo šio pranešimo, su kuriuo Jums įteikiama nutartis, gavimo dienos, skundą paduodant Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Informacija apie atsiskaitymo su kreditoriais tvarką taip pat bus talpinama www.ub.lt.

Pridedama: Kauno apygardos teismo 2014 m. rugsėjo 16 d. nutarties civilinėje byloje Nr. B2-745-254/2014 dėl atsiskaitymo su BAB Ūkio banko antrosios eilės kreditoriumi tvarkos, kopija (joje esantys fizinių asmenų duomenys neteikiami).Nutartis

Pagarbiai

Gintaras Adomonis,

BAB Ūkio banko bankroto administratoriaus

UAB „Valnetas“ įgaliotas asmuo

Atgal