Pranešimai kreditoriams

Informacija BAB Ūkio banko smulkiųjų akcininkų žiniai

2013-12-09

Informuojame, kad Kauno apygardos teismas yra išnagrinėjęs virš 80 asmenų pareikštus finansinius reikalavimus BAB Ūkio bankui turimų banko akcijų nominalios, ar kitokios, asmens nurodytos, vertės pagrindu (Kauno apygardos teismo vienoje iš bylų priimtą nutartį rasite pranešimo čia).

Kauno apygardos teismas patvirtino BAB Ūkio banko bankroto administratoriaus UAB “Valnetas” poziciją, kad minėti asmenys su išvardintais reikalavimais negali būti įtraukti į BAB Ūkio banko kreditorių sąrašą.

Bankroto administratorius UAB “Valnetas” nurodo, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos bankų įstatymo 87 str. bei Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 31 str. 1 d. 6 p., visų pirma tenkinami BAB Ūkio banko teismo patvirtintų kreditorių (t. y. fizinių ir juridinių asmenų, turinčių teisę reikalauti iš BAB Ūkio banko įvykdyti prievoles ir įsipareigojimus) reikalavimai, o tuo atveju, jeigu užtektų bankrutuojančio banko turto visiems kreditorių reikalavimams patenkinti, akcininkams būtų grąžinamas turtas, likęs atsiskaičius su kreditoriais.“

Atgal